top of page

Калькулятор ціни товару, продукту за кілограм чи літр

Я купую

гр/мл

за

(введіть вагу чи обʼєм)

(введіть ціну)

грн

,

а значить 1 кілограм/літр товару коштує

0

грн

Що таке калькулятор ціни за кілограм/літр?

Калькулятор ціни за кілограм - це інструмент, який дозволяє визначити вартість одного кілограму чи літру товару на основі інформації, яка вказана на ціннику. 

Наприклад, 85 грамів шоколоду коштує 25 гривень. Використовуючи наш калькулятор ви з легкістю зможете порахувати скільки коштує кілограм такого шоколаду прямо в магазині. До речі, кілограм такого шоколаду коштуватиме 294 гривні, 11 копійок. 

Навіщо рахувати ціну товару за кілограм чи літр? 

Конкуренція на ринку споживчих товарів висока. А тому виробники однотипних товарів (наприклад, крупи, молоко, шоколад та інше) намагаються привабити покупців приємними цінами. Проте, вага цих товарів може різнитись. Так, упаковка гречки А може коштувати 50 гривень, а гречки Б - 45 гривень. Проте вага упаковки А - 1000 грамів, а упаковки Б 950 грамів. 

Купуючи товари в магазині складно швидко зрозуміти, товари якого виорбника вигідніше купувати: гречку А чи гречку Б, адже якість приблизно однакова і хочеться купити товар вигідно за свої гроші.

Саме тому, за допомогою нашого калькулятора ви можете звести однотипні товари, які мають різне пакування та ціни до спільного знаменника: дізнатись ціну за кілограм. Знаючи цю ціну ви зможете порівняти реальну вартість кілограму гречки А та гречки Б і обрати вигідний варіант. 

Як користуватись калькулятором ціни товару за кілограм чи літр?

Введіть грами чи мілілітри товару, який збираєтесь купити, а також введеіть вартість цього товару. Натисніть "Розрахувати". Ви отримаєте розрахунок вартості товару за кілограм.

Щоб здійснити новий розрахунок, натисніть "Очистити".

bottom of page