top of page

Про автора сайту

Привіт! Мене звуть Роман. Одного разу на касі в магазині я зрозумів, що в мене недостатньо коштів щоб розплатитись. Я все ж знайшов певну суму і купив необхідний товар, але цей випадок змусив мене замислитись про питання особистого бюджету та фінансової грамотності.

Я захотів розібратись в своїх фінансах, щоб ситуація на касі не повторювалась. Я розпитав своїх друзів та знайомих про їх підходи до ведення бюджету. Почав читати статті в інтернеті, спеціалізовану літературу та передивився години відео на цю ж тему. В результаті, мені вдалося опанувати себе та власні фінанси. Звісно, я не поки не став Ворреном Баффетом, але я вже можу планувати власний бюджет на місяць, відкладати на серйозні покупки, а також впевненіше почувати себе в питаннях грошей. 

Як виявилось, не я один цікавлюсь темою фінансової грамотності, проте зрозумілої та доступної інформації не так вже й багато. Безліч людей хочуть економити кошти, легко вести особистий чи сімейний бюджет, мати змогу простою мовою прочитати про "складні відсотки", зрозуміти базові принципи інвестування, а також як не потрапити в пастку чергової фінансової піраміди. Мені хочеться ділитись цими знаннями з читачами. Саме тому, на цьому сайті ви зможете знайти корисну інформацію про гроші та фінансову грамотність.

bottom of page