top of page

Калькулятор витрати пального

Відстань, км

Витрачено палива, л.

Вартість за літр пального, грн

Розхід палива

л/ на 100 км. або

грн/ на 100 км. або

Загальна вартість пального = 

грн

Що таке калькулятор витрати пального?

Калькулятор ПДВ - це інструмент, який дозволяє виділити ПДВ із певної суми або нарахувати ПДВ на певну суму. 

Як розрахувати витрату пального?

Податок на додану вартість розраховується, як відсоток від певної суми. В Україні три ставки податку на додану вартість: 20% (стандартна), 7% (знижена) та 0% (нульова). 

Щоб розрахувати розмір ПДВ вручну ви можете скористатись наступними прикладами: 

Щоб виділити ПДВ із суми вам потрібно розділити суму з ПДВ на (1 + ставка ПДВ). Ви отримаєте початкову суму без ПДВ. Тепер треба від суми з ПДВ відняти суму без ПДВ і ви отримаєте ставку ПДВ. Наприклад, сума з ПДВ 200 грн, ставка ПДВ 7%, а значить: 200 грн / (1+7) = 186,92 грн. 200 грн - 186,92 грн = 13,08 грн. 

Щоб нарахувати ПДВ на певну суму помножте суму на ставку ПДВ. Наприклад, ваша сума 100 грн і вам треба додати до неї ставку ПДВ 20%. У вас вийде 100*20% = 20 грн (сума ПДВ), загальна ж сума разом із ПДВ буде 120 грн. 

Збираєшся в дорогу? Не забудь про страховку на авто

На сайті polis.ua, ви можете швидко та зручно придбати поліс автоцивілки (ОСЦПВ) для вашого автомобіля. Захистіть себе та інших учасників дорожнього руху, оформивши страховку онлайн всього за кілька хвилин. Зручний сервіс, швидка оплата і миттєве отримання електронного поліса – все це на polis.ua. Переконайтеся, що ваша подорож безпечна і спокійна з надійним страхуванням.

bottom of page